За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Референт: Весна Велкова 

 

E-mailОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 32 550 662