Студиски програми

 

Студиски програми акредитирани во 2017/2018 година 

 

 

За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Марина Радосављевиќ Бојчева

 

 

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  

 

Телефон: +389 32 550 328