За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Виница

 

Референт : Анка Јорданова

 

Струмица

 

Референт: Аница Удовалиева

 

E-mailОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 32 550 868

 

Телефон: +389 32 550 250