За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Референт : Александар Толев 

 

Телефон: +389 32 550 251

  

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Адреса: ул. „Крсте Мисирков“

 

бб Пош. фах 201, Штип - 2000, Р.Македонија