УГД инфо-центар

 

Контакт тел број: 032/550-830

 

Е – пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Адреса:

 

УГД ИНФО Центар

 

ул. „Крсте Мисирков“ бр. 10-А