За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Референт : Валентина Давчева

 

 

 

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Телефон: +389 32 550 064