Студиска програма

 

За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Референт : Слаџана Митровска 

  

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 32 550 032