За повеќе информации обратете се кај референтите од студентската служба: 

Контакт:

Пробиштип

 

Референт : Елвира Павлова 

 

Штип

 

Референт: Иван Јосифов 

 

E-mailОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 32 550 900

 

Телефон: +389 32 550 071