Приказ на предметите според таг: studenti

Во 2009-тата Хенри Фрејзер бил 17 годишно момче кое играло рагби. Но додека престојувал во Португалија каде бил на одмор со пријателите, му се случила несреќа која комплетно му го променила животот, имала фатални последици...

Објавено во Студенти
Страница 78 од 78
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…